DZIAŁY - KONTAKT
 
Lista telefonów - kompletacja dostaw
Koszulki elektroizolacyjne  
DAMERIUS - Koszulki elektroizolacyjne
  • koszulki elektroizolacyjne w technologii wielokrotnego pokrywania. Dotyczy to zarówno dyspersji silikonowych jak i lakierów poliuretanach.
Koszulki elektroizolacyjne
 
 
Elektryczne złącza obrotowe i sprzęgła  
KBK, KEYO, ASIANTOOL - Elektryczne złącza obrotowe i sprzęgła
  • elektryczne złącza obrotowe Asiantool zawierającertęć wykonane są ze specjalnych materiałów izolacyjnych oraz uszczelnień
  • pierścienie ślizgowe KEYO
  • sprzęgła bezluzowe i przeciążeniowe firmy KBK
Elektryczne złącza obrotowe i sprzęgła
 
 
Kompletacja dostaw  
ASTAT - Kompletacja dostaw
  • dział kompletacji dostaw zajmuje się doborem i sprzedażą produktów niedostępnych dotychczas w ofercie firmy Astat Sp. z o.o.
Kompletacja dostaw
 
 
Węże dla chemii  
REICHELT CHEMIETECHNIK - Węże dla chemii
  • węże, złączki, pompy, dozowniki i armatura z tworzyw sztucznych i stali, elementy, półprodukty i przyrządy laboratoryjne z tworzyw sztucznych, półprodukty dla elektroniki, membrany i materiały filtracyjne oraz wyposażenie do filtrowania i dializ, chromatografia płynów i frakcjonowanie, materiały antystatyczne, kleje, rozpuszczalniki, pasty dla elektroniki, folie z tworzyw sztucznych, metalizowane i metaliczne, chemia, farmacja, medycyna, żywność, biotechnologia, elektronika, fizyka, badania, nauka, środowisko.
Węże dla chemii
 
 


                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA