SPOTKANIA
 
 
Firma Astat funkcjonuje na rynku od 1992 roku, przez lata działalności w branży m.in. automatyki przemysłowej, energetyki i miernictwa, systemów pomiarowych, zgromadziliśmy wiedzę którą chcemy się z Państwem dzielić. Jedną z formuł, która ma nam w tym pomóc jest cykl Regionalnych Spotkań Inżynierów i Automatyków.

Podstawowym ich założeniem jest gromadzenie w jednym miejscu i czasie specjalistów utrzymania ruchu, automatyków, energetyków, dyrektorów technicznych, konstruktorów oraz naszych doradców technicznych, którzy w trakcie spotkania mogą wymieniać się swoją wiedzą i dzielić doświadczeniem.

Specjalistyczne wykłady branżowe, odbywające się przez cały dzień, a stoiska tematyczne, na których można zapoznać się z ofertą produktową, dodatkowo wzbogacają wspólnie spędzany czas.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem Regionalnych Spotkań Inżynierów i Automatyków 2017 i do wzięcia w nich udziału.

Zespół ASTAT
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA