Żaluzje i markizy zewnętrzne (fasadowe)

rolety
 

Żaluzje fasadowe

(zewnętrzne) szwajcarskiej firmy GRIESSER to nowoczesne osłony zewnętrznych chroniące przed słońcem, które z każdym rokiem stoją się coraz bardziej popularne. Rozwiązania można zastosować do okien, witryn lub dużych przeszkleń. Żaluzje skutecznie powstrzymują promienie słoneczne, chroniąc pomieszczenie przed przegrzaniem, dzięki czemu obniżamy zużycie energii, zmniejszając użycie klimatyzacji.
Dodatkowo możemy dowolnie regulować kątem nachylenia lameli, wybierając odpowiednie dla siebie zaciemnienie pomieszczenia.
Żaluzje kolorystycznie można dopasować do elewacji. W przypadku ciemnych żaluzji, aby uniknąć ciemnej plany zamiast okna (przy żaluzjach opuszczonych) można wewnętrzną stronę lameli wykonać w innym - jasnym kolorze. Poprawi to komfort osób przebywających w pomieszczeniu.
 

Zalety żaluzji zewnętrznych
Żaluzje zewnętrzne posiadają szereg zalet, zarówno ekonomicznych jak i wizualnych.

Całkowicie metalowe żaluzje zewnętrzne
W tego typu żaluzjach nie ma widocznych żadnych dodatkowych elementów pionowych. Oba mechanizmy (podnoszenie i opuszczanie żaluzji oraz sterowanie kątem nachylenia lameli) umieszczone są w prowadnicy.

Metalunic® V   Metalunic® V Sinus

Żaluzje zewnętrzne z połączeniami metalowymi
Zewnętrzne żaluzje z metalowymi elementami. Sterowanie kątem nachylenia żaluzji realizowane jest za pomocą linki wykonanej w wysokiej jakości drutu stalowego, zamiast materiału tekstylnego.

Grinotex® III   Grinotex® III Sinus

Żaluzje zewnętrzne z profilowanymi lamelami
W tym typie żaluzji lamele profilowane mocowane są pojedynczo do każdej linki.

Lamisol® III   Lamisol® III Vento   Lamisol® III System   Solomatic® II   Solomatic® II System

Żaluzje zewnętrzne z płaskimi lamelami
Żaluzje zewnętrzne z płaskimi listwami mają bardzo elastycznych i płaskich profili lamel. Wszystkie lamele są przymocowane do linki.

Aluflex

Markizy fasadowe (zewnętrzne)
Ten typ markizy jest rozwiązaniem bardzo odpornym na wiatr i posiada specjalny system mocowania.

Solozip


Nasze kolory
Żaluzje mogą być wykonane w jednym lub w dwóch kolorach, w zależności od potrzeb. Do wyboru jest 150 odcieni z palety barw podstawowych

Kolekcje   Bicolor
 
POBIERZ MATERIAŁY
GRIESSER
Nowoczesne rozwiązania ochrony przed słońcem
(pdf; 1,7 MB)
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA