INSTALACJE ELEKTRYCZNE
 

Informacje o firmie VIMAR 
Vimar to włoski producent modułowego osprzętu elektroinstalacyjnego oferujący szeroki wachlarz produktów wysokiej jakości: przyciski, łączniki, gniazdka, ściemniacze, regulatory, czujniki mediów, obecności, oprawy oświetlenia awaryjnego, bezpieczeństwa itp. Dzięki zastosowaniu systemu modułowego, wszystkie produkty Vimar można dowolnie konfigurować od 2 do 7 modułów w jednej ramce. Pozwala to nie tylko zwiększyć gamę dostępnych kolorów i wzorów, ale również ułatwia instalację.
Istnieje wiele sposobów zaprojektowania i wykonania inteligentnego budynku. Ten zaprojektowany i wykonany przez firmę VIMAR zasługuje na szczególną uwagę nie tylko ze względu na wyszukaną estetykę, ale ze względu na jego walory użytkowe. Ten system nazywa się By-Me.
Życie z wykorzystaniem systemu automatyki budynku By-me jest wygodniejsze, bezpieczniejsze i łatwiejsze. By-me pozwala na programowanie i sterowanie systemem z jednej jednostki centralnej jak i z pomocą GSM. Umożliwia też monitorowanie wszystkich instalacji w domu: oświetlenia, klimatyzacji, alarmów, kamer wejścia czy domofonów, a także przesyłanie ich stanów na wybrany telefon komórkowy.
Wreszcie, urządzenia By-me są kompatybilne z produktami serii Eikon, Idea i Plana, co umożliwia adaptację systemu do każdego stylu i rodzaju wnętrza.
 
Pozytywna energia od 1945 r. Światło to energia, ciepło, życie. To kierunek, do którego ciągle dążymy z pasją i motywacją do stałego rozwoju, nieprzerwanie od 1945 roku. Wszystko zaczęło się w Marostice w czasach powojennych, dziś VIMAR obecny jest na całym świecie.
Jakość zawsze na pierwszym miejscu. Od początku naszego istnienia jakość naszych produktów była najwyższym priorytetem, a satysfakcja klienta naszym celem.
Mnogość stylów. Rozwijamy się dzięki stałej interpretacji, analizie i obserwacji zmian zachodzących we współczesnym budownictwie i w świadomości i zapotrzebowaniach ludzi. Zaczynaliśmy od prostych instalacji elektrycznych, dziś mamy przyjemność zaspokajać nawet najbardziej wyimaginowane pomysły właścicieli instalując nowoczesne i zaawansowane technologicznie systemy domowej automatyki.
Made In Italy. Dziś nadal produkujemy w naszej pierwotnej siedzibie w Marostica, ponieważ szczerze wierzymy, że włoski kunszt i styl nadaje naszym produktom unikalności.
Obecność na arenie międzynarodowej. Jesteśmy obecni na całym świecie, nasze produkty, a także i siedziby można spotkać na każdym kontynencie globu.
 
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA