INSTALACJE ELEKTRYCZNE
 

Inteligentny dom 
INFORMACJE O FIRMIE VIMAR
Vimar to włoski producent modułowego osprzętu elektroinstalacyjnego oferujący szeroki wachlarz produktów wysokiej jakości: przyciski, łączniki, gniazdka, ściemniacze, regulatory, czujniki mediów, obecności, oprawy oświetlenia awaryjnego, bezpieczeństwa itp. Dzięki zastosowaniu systemu modułowego, wszystkie produkty Vimar można dowolnie konfigurować od 2 do 7 modułów w jednej ramce. Pozwala to nie tylko zwiększyć gamę dostępnych kolorów i wzorów, ale również ułatwia instalację.

O firmie VIMAR...

AUTOMATYKA BUDYNKU -

SYSTEM BY-ME


System by-Me

- prosty, łatwy i intuicyjny, system automatyki domowej jest dostosowany do każdego rodzaju domu i styl życia, przyczyniając się do łatwiejszego i bardziej komfortowego stylu życia.
Vimar proponuje system by-Me, który integruje sterowanie oświetleniem, roletami, scenami świetlnymi, ogrzewaniem oraz system wideodomofonowy w jeden działający system. Tak jak w osprzęcie tradycyjnym do wyłączników, gniazd elektrycznych możemy dobierać dowolnie kolorystykę ramek ozdobnych, tak samo możemy zestawić urządzenia – przyciski( sensory), aktory (elementy wykonawcze) w tych samych ramkach ozdobnych w każdej serii produktów PLANA, IDEA, EIKON.

System by-Me

możesz dostosować do każdego rodzaju pomieszczenia nie zależnie w jakim stylu urządzony jest dom. Bezpieczeństwo, komfort, oszczędzanie energii, wideodomofon są zintegrowane w jeden system, który stale dostosowuje się do zmieniających się potrzeb użytkownika. Kolory ramek ozdobnych urządzeń inteligentnego domu możemy dowolnie zmieniać bez demontażu urządzeń.

System by-Me...
SYSTEM BY-ME

OBEJRZYJ FILM

Obejrzyj film i zapoznaj się z możliwościami systemu inteligentnego budynku By-me.


Obejrzyj film o możliwościach inteligentnego budynku...

POBIERZ MATERIAŁY
VIMAR
Opis systemu by-Me
(pdf; 36,1 MB)
VIMAR
Rozwiązania automatyki domowej
(pdf; 6,2 MB)
VIMAR
Referencje
(pdf; 19 MB)
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA