ENERGETYKA I MIERNICTWO
 
Multimetry Gossen Metrawatt

Multimetry Gossen Metrawatt

 

Multimetry

- do czego one służą?
Polska gospodarka, biznes rozwijają się w ostatnim czasie bardzo prężnie. Powstaje bardzo wiele różnych firm. W większości firm technicznych. Znacznie wzrasta, bowiem liczba polskich inżynierów wykształconych w bardzo dobrych polskich uczelniach technicznych najczęściej politechnikach. Kształcą one wysokiej klasy specjalistów z wielu dziedzin w tym również z elektryki, geologii, geodezji i innych pokrewnych dziedzin. Wszyscy Ci inżynierowie chcą pracować na sprzęcie najwyższej klasy. Taki sprzęt oferowany jest przez naszą firmę gdzie z szerokiej gamy produktów na uwagę zasługują najwyższej klasy

multimetry do pomiaru prądu

, pola elektrycznego, pola magnetycznego, temperatury oraz wielu innych podobnych wartości. Albowiem wszystkie multimetry proponowane przez naszą firmę mogą być wykorzystywane w wielu sytuacjach, co pozwala na oszczędności finansowe. Nie ma, bowiem konieczności dokonywania zakupu kilku lub nawet kilkunastu produktów w celu dokonania odpowiednich pomiarów. Nasze multimetry są bowiem bardzo rozbudowane technicznie.
Warto wspomnieć o pięciocyfrowym wskaźniku, który bardzo dokładnie wskaże odczyt z wykonywanego pomiaru. Ten zaś może być realizowany w praktycznie każdych warunkach. Nawet tych najbardziej ekstremalnych. Mocna i stabilna obudowa, a zarazem w pełni wygodna daje, bowiem możliwość ochrony multimetru nawet przed najgorszymi warunkami atmosferycznymi oraz sytuacjami technicznymi, jakie mogą powstać podczas dokonywania pomiarów.
Wszystkie nasze multimetry są również w pełni bezpieczne dla wszystkich użytkowników. Posiadają zabezpieczenie przed przeciążeniem i spaleniem a także przed przebiciem prądowym. Urządzenie nie ulegnie, zatem uszkodzeniu przy dokonywaniu największych pomiarów jednocześnie chroniąc przy tym użytkownika multimetru dokonującego pomiaru. Gwarantuje to wysokiej klasy gumowa obudowa, która jest zabezpieczeniem przed porażeniem prądowym, jakiemu mógłby być poddany użytkownik w momencie dokonywania pomiaru o wysokim prądzie.
Nasze multimetry są również bardzo przyjazne dla osób dokonujących wielu pomiarów. Posiadają wbudowaną funkcję automatycznego zapisywania wyników pomiarów wykonywanych przez użytkownika. Można, zatem dokonać kilku pomiarów w jednym miejscu, przejść do następnego i następnie dokonać porównania uzyskanych wyników pomiarowych. Funkcja ta daje możliwość użytkowania tych multimetrów w profesjonalnych firmach wykonujących, co najmniej kilka lub kilkanaście zleceń dziennie. Wykonują one specjalistyczne pomiary na zlecenie swoich klientów zapisując automatycznie wszystkie wyniki w pamięci podręcznej konkretnego multimetru. Pozwala na dokonanie wszystkich pomiarów w terenie i wprowadzenie ich do systemu firmowego po powrocie do biura, siedziby firmy. Wygoda pracowników jest, zatem ogromna.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych multimetrów.

Multimetr cyfrowy METRALINE EXM25

Multimetr cyfrowy METRALINE EXM25

METRALINE EXM25 jest multimetrem bezpiecznym dla obszarów Ex wg ATEX (EN 60079-0 i EN 60079-11) oraz EN/IEC 61010 dla pomiarów napięcia, oporu, prądu i częstotliwości oraz z akcesoriami do pomiaru temperatury i dużych prądów.
Multimetr METRALINE EXM25...


Multimetr cyfrowy METRAHIT COIL

Multimetr cyfrowy METRAHIT COIL

Przenośny multimetr do testów silników indukcyjnych jedno- i trójfazowych.
Multimetr jest wyposażony w pomiar wielkości elektrycznych szczególnie jednak przeznaczony jest dziedzinie usług z zakresu diagnostyki i bezpieczeństwa elektrycznego, maszyn i silników elektrycznych.
Multimetr METRAHIT COIL...


Multimetr cyfrowy METRAHIT ULTRA / ULTRA BT

Multimetr cyfrowy METRAHIT ULTRA / ULTRA BT

Multimetr cyfrowy z pomiarem TRMS na zakresie 100 kHz, zawierający następujące funkcje pomiarowe: V AC TrMS, V AC+DC TrMS, V DC, A AC TrMS, A AC+DC TrMS, A DC dB, Hz(V), Hz(A), Ω, V , °C / °F (TC/rTD).
Multimetr METRAHIT ULTRA / ULTRA BT...


Multimetr METRAHit 2

Multimetr METRAHit 2

(następca Metrahit ONE)
Multimetr cyfrowy ze wskazaniem 3 i 3/4 cyfry, bargrafem analogowym i funkcją pomiaru temperatury.
Aktualnie dostępny jest także model Multimetr METRAhit 2+ z funkcją TRMS
Multimetr METRAHit 2...

Multimetr METRAport 3A

Multimetr METRAport 3A

Uniwersalny zginany multimetr ze wskazaniem 4 i 3/4 cyfry z funkcją pomiaru wartości skutecznej (True RMS) i z "autobezpiecznikiem".
Akcesoria do multimetru...

Multimetr Metraline DMM15

Multimetr Metraline DMM15

Metraline DMM15
Multimetr Metraline DMM15...

Multimetr Metraline DMM16

Multimetr Metraline DMM16

Metraline DMM16
Multimetr Metraline DMM16...

Multimetr METRAHit BASE

Multimetr METRAHit BASE

METRAHit BASE
Multimetr METRAHit BASE...

Multimetr METRAHit PRO

Multimetr METRAHit PRO

METRAHit PRO
Multimetr METRAHit PRO...

Multimetr METRAHit X-TRA

Multimetr METRAHit X-TRA

METRAHit X-TRA
Multimetr METRAHit X-TRA...

Multimetr METRAHit EBASE

Multimetr METRAHit EBASE

Wyświetlacz 4 i 6/7 cyfry, cyfrowy multimetr z pomiarem TRMS, interfejs IrDA - zawarty w zestawie wraz z futerałem HC 20.
Rozdzielczość: 60,000 punktów pomiarowych - 15 funkcji pomiarowych multimetru.
Multimetr METRAHit EBASE...

Multimetr METRAHit ETECH

Multimetr METRAHit ETECH

Wyświetlacz 4 i 6/7 cyfry, cyfrowy multimetr z pomiarem TRMS, interfejs IrDA - zawarty w zestawie wraz z futerałem HC 20.
Rozdzielczość: 60,000 punktów pomiarowych - 23 funkcje pomiarowe multimetru.
Multimetr METRAHit ETECH...

Multimetr METRAHit EXTRA

Multimetr METRAHit EXTRA

Wyświetlacz 4 i 6/7 cyfry, cyfrowy multimetr z pomiarem TRMS, wyposażony w pamięć 2MB oraz interfejs IrDA - zawarty w zestawie wraz z futerałem HC 20.
Rozdzielczość: 60,000 punktów pomiarowych - 26 funkcji pomiarowych multimetru.
Multimetr METRAHit EXTRA...

Multimetr METRAHit ESPECIAL

Multimetr METRAHit ESPECIAL

Wyświetlacz 4 i 6/7 cyfr, specjalny multimetr dla pomiaru prądu tylko za pośrednictwem cęg w obwodach bez możliwości ich przerwania. Multimetr cyfrowy z pomiarem TRMS, interfejs IrDA - zawarty w zestawie wraz z futerałem HC 20.
Rozdzielczość: 60,000 punktów pomiarowych - 21 funkcji pomiarowych multimetru
Multimetr METRAHit ESPECIAL...

Multimetr METRAHit TECH

Multimetr METRAHit TECH

METRAHit TECH
Multimetr METRAHit TECH...

Multimetr METRAHit OUTDOOR

Multimetr METRAHit OUTDOOR

Ekstremalnie inny od pozostałych multimetr cyfrowy z pomiarem TRMS. Wysoki stopień szczelności i odporności na wilgoć, zabrudzenia czy wysokie temperatury.
OUTDOOR został specjalnie zaprojektowany i wykonany by stawić czoła ekstremalnym warunkom środowiskowym.
Multimetr METRAHit OUTDOOR...


Multimetr METRAHit 27I/M

Multimetr METRAHit 27I/M

27M - precyzyjny miliomomierz i multimetr ze wskazaniem 4 i 3/4 cyfry
27I - precyzyjny miliomomierz, tester rezystancji izolacji i multimetr ze wskazaniem 4 ¾ cyfry
Multimetr METRAHit 27M...

Multimetr METRAHit WORLD

Multimetr METRAHit WORLD

Cyfrowy multimetr 3 i 6/7 cyfry z TRMS a także z analogowym bargrafem i pomiarem temperatury.
Multimetr METRAHit WORLD...

Multimetr METRAhit 1A

Multimetr METRAhit 1A, METRAhit 2A

Idealna oferta multimetrów analogowych. Zaprojektowane zostały jako uniwersalne przyrządy dla zastosowań w elektronice, technice cyfrowej i RTV. Mogą być także wykorzystywane w ogólności do pomiarów wielkości elektrycznych.
Multimetr METRAhit 1A, METRAhit 2A...

Multimetr MAWOWATT 4

Multimetr MAWOWATT 4

Wielofunkcyjny miernik mocy MAVOWATT 4 pozwala na bezpośredni pomiar mocy w układach napięcia stałego jak i na pomiar mocy czynnej w jednofazowych układach napięcia przemiennego oraz trójprzewodowych, trójfazowych układach o równomiernym obciążeniu.
Multimetr MAWOWATT 4...

Multimetr METRALINEMultimetr METRALINE

Multimetry METRALINE

- Nowa seria niskobudżetowych multimetrów
Cyfrowe multimetry METRALINE to seria uniwersalnych narzędzi dla elektryków, monterów i serwisantów. Gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa, który zapewnia producent Gossen Metrawatt. Bezpieczny i niedrogi przyrząd pomiarowy, który na dodatek zapewnia dokładne pomiary TRMS napięcia w paśmie częstotliwości do 1kHz i 2kHz. (nowość)

Multimetr METRAHit ENERGY

Multimetr METRAHit ENERGY

Nowy przyrząd z oferty Gossen Metrawatt, który posiada wszystkie funkcje typowego multimetru cyfrowego, a oprócz nich także te, które sprawiają, że można o nim mówić jako o jednofazowym analizatorze jakości energii elektrycznej taki właśnie jest nowy Metrahit Energy. Dysponując 5-cyfrowym wyświetlaczem o maksymalnym wskazaniu 60000 METRAHIT dorównuje pod tym względem miernikom stacjonarnym. Sam zaś jest lekkim przyrządem przenośnym, który może być stosowany w pomiarach terenowych, nawet w najtrudniejszych warunkach. Cechą wyróżniającą METRAHIT ENERGY jest możliwość pracy w trybie rejestratora, zdolnego do zapamiętania 62000 pomiarów. Funkcjonalność ta jest bardzo przydatna podczas badania sieci zasilających, a długość rekordu danych jest raczej niespotykana w podobnych przyrządach.
Multimetr METRAHit ENERGY...


Multimetr METRAHit MULTICAL

Multimetr METRAHit MULTICAL

Nowy, kompaktowy przyrząd METRAHIT MULTICAL to multifunkcjonalny kalibrator i multimetr.
W odróżnieniu od innych przyrządów wyróżnia go łatwe obsługiwanie, wybitna funkcjonalność, dokładność i zgodność z systemami PC.
Multimetr METRAHit MULTICAL...

Multimetr METRAHit CAL

Multimetr METRAHit CAL

Specjalistyczny kalibrator sygnałowy przeznaczony dla każdego automatyka. Mozliwość zadawania różnych poziomów napięcia jak i prądu, symulacja różnych sekwencji a także procesów. Możliwość sprawdzania i kalibracji termopar i sond temperatury.
Multimetr METRAHit CAL...

  TRZEJ MUSZKIETEROWIE
Multimetry
TRZEJ MUSZKIETEROWIETRZEJ MUSZKIETEROWIEZapraszamy do zapoznania się z artykułem prasowym na temat multimetrów cyfrowych firmy Gossen Metrawatt. Przybliży on Państwu informacje techniczne o rozwiązaniach z zakresu polepszenia bezpieczeństwa dla pomiarowca, rozwiazań opatentowanych przez producenta multimetrów oraz możliwości pomiarowych tych podstawowych przyrzadów dla elektryka.


Multimetr METRAHit 29S

Multimetr METRAHit 29S

(multimetr nie dostępny - dostępny zamiennik METRAHIT Energy)
Precyzyjny, wielofunkcyjny multimetr cyfrowy ze wskazaniem 5 i 3/4 cyfry, miernik mocy i zakłóceń sieci z funkcjami: pomiaru wartości skutecznej (True RMS) oraz rejestracji danych.
Akcesoria do multimetru...


Multimetr METRAHit ISO

Multimetr METRAHit ISO

Multimetr cyfrowo - analogowy z funkcją pomiaru wartości skutecznej (True RMS).
Akcesoria do multimetru...
Multimetr METRAHit ISO...

Multimetr METRAHit 27EX

Multimetr METRAHit 27EX

Metrahit 27EX - miliomomierz przeznaczony do pomiarów w strefach zagrożonych wybuchem.
Multimetr METRAHit 27EX...
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA