EMC I SYSTEMY POMIAROWE
 
Usługi kalibracyjne i serwis dla Klienta
 
Oferowane przez ASTAT specjalistyczne systemy pomiarowe do badań kompatybilności elektromagnetycznej wymagają w czasie eksploatacji:
  • uzupełniania o nowe elementy i procedury pomiarowe,
  • konieczna jest też często aktualizacja oprogramowania,
  • najważniejszą i wymagającą wyłączenia z przeprowadzania badań jest sprawa weryfikacji sprzętu pomiarowego, odbywa się ona w terminach zgodnych z terminami przyjętymi w wewnętrznych laboratoryjnych procedurach,
  • przypadkach szczególnych występuje konieczność naprawy sprzętu i weryfikacji po naaprawie.
Wszystkie powyższe usługi oferuje nasz DZIAŁ URUCHOMIEŃ I SERWISU SYSTEMÓW POMIAROWYCH.
Czytaj więcej o serwisie....
 
W okresie gwarancyjnym naprawy i weryfikacje wykonujemy u producentów sprzętu pomiarowego np. w firmach TESEQ - SCHAFFNER lub EMCPartner, natomiast naprawy pogwarancyjne i weryfikacje w czasie eksploatacji, w celu zaoszczędzenia czasu i kosztów wykonujemy w naszym dziale.
Możliwe jest też wykonanie wyceny kosztów naprawy sprzęty nam dostarczonego i na jej podstawie podjęcie przez klienta decyzji o naprawie i następującej po niej weryfikacji.
W plikach pdf zamieszczone są standardowe weryfikacje systemów pomiarowych z podaniem przykładowych konfiguracji sprzętu pomiarowego firmy TESEQ - SCHAFFNER i z rozbiciem na weryfikacje dla laboratoriów naukowych, badawczych i akredytowanych oraz uproszczone weryfikacje dla laboratoriów przemysłowych.
Weryfikacje standartowe dla laboratoriów naukowych, badawczych i akredytowanych (pdf; 37 kB)
Weryfikacje standartowe dla laboratoriów przemysłowych (pdf; 30 kB)
Możemy wykonać weryfikacje sprzętu pomiarowego EMC innych producentów oraz według uzgodnionych specyfikacji klienta.

PLANOWANIE TERMINÓW WERYFIKACJI
Aby ułatwić planowanie terminów weryfikacji wkrótce zostanie zamieszczony kalendarz, w którym można znaleźć terminy wolne i już zarezerwowane.
 
Prosimy o podawanie w zapytaniu o weryfikację wybranego wolnego terminu z kalendarza, prosimy o podawanie dwóch kolejnych tygodni. W potwierdzeniu zamówienia będziemy podawali dokładny termin w ramach wybranych dwóch tygodni.

OGÓLNE WARUNKI WYKONYWANIA WERYFIKACJI SPRZĘTU POMIAROWEGO EMC
A. W ramach weryfikacji klient otrzymuje:
  • świadectwo wzorcowania,
  • informacje o zgodności z wzorcami krajowymi sprzętu używanego do weryfikacji,
  • informacji o niepewności pomiarów,
  • wyniki pomiarów i wykresy oscyloskopowe,
  • znaczek weryfikacji umieszczony na sprzęcie z podaną datą weryfikacji.
B. W cenie weryfikacji zawarta jest wizualna kontrola uszkodzeń mechanicznych i czyszczenie.
C. Jeżeli w procesie weryfikacji wynik jest poza tolerancją, na podstawie dodatkowej oferty i zgody klienta na dodatkowe koszty może zostać wykonana regulacja przyrządu doprowadzająca do zgodności z wymaganiami.
D. W ofercie weryfikacji nie podawane są koszty transportu i ubezpieczenia sprzętu pomiarowego, klient może na własny koszt i ryzyko dostarczyć i odebrać sprzęt pomiarowy lub zdecydować aby nasz dział zapewnił odpowiedni i bezpieczny transport , kosztami którego zostanie obciążony.
E. Jeżeli dostarczony sprzęt pomiarowy był w opakowaniu nie zapewniającym bezpiecznego transportu po weryfikacji zastrzegamy sobie prawo do opakowania sprzętu w bezpieczne opakowanie i doliczenia tego do kosztów weryfikacji.
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA