EMC I SYSTEMY POMIAROWE
 
Testery wiązek kablowych - niskonapięciowe (LV)

Testery wiązek kablowych

- niskonapięciowe (LV)
adaptronic
W ofercie pragniemy Państwu zaproponować różne typy testerów wiązek kablowych - od kompaktowych, małych testerów, do wysoko zakresowych mierników w testowaniu wysoko-napięciowym.
Kompaktowe testery, jak np KT 210, NT 210, NT 410, umożliwiają przeprowadzenie szeregu testów z wykorzystaniem napięcia niskiego. Badając prąd i napięcie określają poziom rezystancji, który jest wskaźnikiem stanu wiązki (przejście, brak lub zwarcie). Pozwalają również na wykonywanie testów komponentów elektronicznych, określając tym samym ich parametry rzeczywiste, np rezystancję, pojemność, indukcyjność.
Wszystkie testery z oznaczeniem KT posiadają własną klawiaturę i wyświetlacz co umożliwia im całkowicie niezależną pracę w systemie "stand -alone". Natomiast testery NT to systemy, które obsługiwane są wyłącznie za pomocą oprogramowania NT Control zainstalowanego na komputerze PC.

W zakresie niskonapięciowych testów wiązek kablowych proponujemy Państwu:
 
Testery wiązek kablowych KT 210/NT 210 - Najnowocześniejszy niskonapięciowy kompaktowy tester (do 512 punktów testowych) posiadający oprócz interfejsu ethernet dodatkowo wbudowane dwa gniazda USB. Dzięki zastosowaniu ethernetu istnieje możliwość włączenia testera do sieci. Natomiast gniazdo USB pozwala na:
 • Podłączenie zewnętrznej drukarki.
 • Podłączenie czytnika kodów kreskowych.
 • Podłączenie pen-drive który umożliwia przeniesienie danych z i tak olbrzymiej przestrzeni pamięciowej jak na tak mały tester 2GB.
Zastosowanie:
 • W procesie produkcji i teście końcowym wiązek motoryzacyjnych, komputerowych oraz innego okablowania w aplikacjach elektrycznych.
 • Kontrolowanie produkcji i statystyki (interfejs Ethernet).
 • Do obsługi małych stołów testowych.
Broszura informacyjna (pdf; 90 kB)
Karta katalogowa (pdf; 60 kB)
Karta katalogowa (pdf; 10 kB)

  KT 410/ NT 411 - (do 2048 punktów testowych). Jest to tester niskonapięciowy obsługiwany z pomocą oprogramowania NT Control z zewnętrznego komputera PC. W specjalnych przypadkach jest również możliwość rozbudowy tego systemu o dodatkowe (niestandardowe ) punkty testowe. Jego uniwersalność oraz szeroka gama możliwości sprawiły, że znalazł zastosowanie w wielu aplikacjach:
 • Przemysłowych.
 • Testowaniu na produkcji (zwłaszcza w systemach o dużym potencjale rozwoju).
 • Automotive.
 • Wszystkie aplikacje, w których tester KT 210 / NT 210 nie posiada wystarczającej ilości punktów testowych.
 • Stoły testowe dużych gabarytów.
Karta katalogowa (pdf; 330 kB)
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA