EMC I SYSTEMY POMIAROWE
 
EMC i systemy pomiarowe
  Trylogia EMC już gotowa!
 
pdfKomory pomiarowe EMC i kabiny ekranowane (pdf; 2,9 MB)
pdfTechnika ekranowania i uszczelniania (pdf; 5,8 MB)
pdfTechnika filtrowania i pomiarów zaburzeń (pdf; 6,1 MB)
Komory pomiarowe  
Komory pomiarowe
  • projektowanie, budowa, uruchomienie i serwis komór bezodbiciowych, rewerberacyjnych i klatek faraday`a do badań EMC
  • projektowanie, budowa, uruchomienie i serwis pomieszczeń ekranowanych na potrzeby: urządzeń medycznych, serwerowni i kancelarii tajnych
  • pomiary weryfikujące poprawność wykonanych instalacji (skuteczność ekranowania, NSA, sVSWR, jednorodność pola, TL)
  • realizujemy również prace około-budowlane w ramach projektu komory
Komory pomiarowe
Testy EMC  
Testy EMC
Integracja systemów pomiarowych pod klucz:
  • do pomiarów emisji, odporności
  • wybór urządzeń i dobór odpowiedniego oprogramowania
  • instalacja, uruchomienie oraz wieloetapowe szkolenie
  • modyfikacja i uaktualnienia wcześniej realizowanych systemów
  • kalibracja, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Testy EMC - urządzenia cywilne...
Testy EMC - urządzenia wojskowe...
Testy EMC - urządzenia lotnicze...
Testy EMC
Testery wiązek elektrycznych  
Testery wiązek elektrycznych
Testery wiązek kablowych - niskonapięciowe (LV), testery płyt montażowych, testery wysokonapięciowe i elektrosymulacyjne (HV), testery wiązek światłowodowych, stanowiska testowe.
Testery wiązek elektrycznych
Ochrona informacji niejawnych  
Ochrona informacji niejawnych
Projektowanie i budowa klatek Faradaya oraz pomieszczeń ekranowanych w których przetwarzane mogą być informacje niejawne objęte klauzulą ściśle tajne włącznie. Nasze doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie własnych skutecznych rozwiązań w ekranowaniu które mogą być poparte długą listą referencyjną. Nasi projektanci i monterzy to doświadczona kadra z poświadczeniami osobowymi. Dzięki temu zapewniamy całkowitą poufność i profesjonalizm.
Ochrona informacji niejawnych
Technika filtrowania  
Technika filtrowania
Elementy pasywne do tłumienia zaburzeń przewodzonych o częstotliwościach rafiowych. Filtry i dławiki sieciowe zarówno jedno jak i trójfazowe. Dostępne w różnych systemach montażu: chassis, IEC, PCB i DIN. Ponadto szeroki wybór ferrytów przeciwzakłóceniowych w postaci koralików ferrytowych, ferrytów zapinanych na przewody okrągłe i płaskie oraz w postaci SMD.
Ofertę uzupełniają filtry chroniące przed impulsamu HEMP/NEMP/EMP oraz udarami na liniach zasilających i telekomunkikacyjknych.
Technika filtrowania
Technika ekranowania i uszczelniania EMC  
Technika ekranowania i uszczelniania EMC
Szeroka gama uszczelnień elektromagnetycznych EMI do ekranowania i uszczelniania obudów urządzeń przed emisją zaburzeń promieniowanych o częstotliwościach radiowych. Uszczelnienia znajdują zastosowanie zarówno w masowych produktach powszechnego użytku jak i specjalistycznych urządzeniach. Wykonujemy również uszczelnienia według specyficznych wymagań klienta. Posiadamy własne laboratorium EMC umożliwiające weryfikację i dobór komponentów ekranujących.
Technika ekranowania i uszczelniania EMC
Skaner EMC/HEAT  
Skaner EMC/HEAT
Opatentowany skaner EMC pozwala na pomiar emisji zaburzeń z komponentów, kabli, płytek PCB i całych urządzeń elektronicznych. Daje on możliwości zarówno obserwacji poziomu emisji poszczególnych komponentów, w pełni powtarzalnych badań porównawczych już na etapie projektowania, jak również utrzymanie wysokiej jakości w procesie produkcyjnym przez porównawczą kontrole jakości.
Skaner EMC/HEAT
Pomiary pól E/H  
Pomiary pól E/H
Przyrządy pomiarowe do pomiarów natężenia pola EM. Wśród nich izotropowe mierniki pola EM do pomiarów pól niskich częstotliwości, dozymetry i rejestratory częstotliwości RF oraz mierniki współczynnika SAR.
Pomiary pól E/H
Technika odprowadzania ciepła  
Technika odprowadzania ciepła
Innowacyjne materiały odprowadzające ciepło w postaci miękkich arkuszy, past, podkładek izolacyjnych. Umożliwiają skuteczne odprowadzenie ciepła z urządzenia bez konieczności stosowania radiatorów. Znajdują szerokie zastosowanie zarówno w prostych aplikacjach komercyjnych jak i bardziej wyrafinowanych aplikacjach wojskowych, medycznych i telekomunikacyjnych.
Technika odprowadzania ciepła
Laboratoria EMC  
Laboratoria EMC w Polsce
Lista najbardziej prężnych laboratoriów EMC w Polsce. Zawiera zarówno duże akredytowane jednostki jak i mniejsze prywatne przy działach R&D. Wszystkie laboratoria EMC zostały w mniejszym lub większym stopniu wyposażone w sprzęt dostarczony i uruchomiony przez Astat.
Laboratoria EMC
Serwis urządzeń  
Serwis urządzeń
Dział uruchomień i serwisu systemów pomiarowych ma na celu uzupełnienia programu działania i poprawienie współpracy z klientami kupującymi w naszej firmie wysokospecjalizowane systemy pomiarowe.
Serwis urządzeń
Jakość energii  
Jakość energii
Dział firmy Astat zajmujący się jakością energii, a w szczególności pomiarami jakości energii oraz analizą, doradztwem i rozwiązywaniem problemów związanych z jakością energii.
Jakość energii
Wyładowania niezupełne  
Wyładowania niezupełne
Kompletne systemy do pomiaru wyładowań niezupełnych pod klucz. Są to testy wysokonapięciowe, które nie niszczą badanego elementu. Cel pomiaru to wykrycie wyładowań niezupełnych przyczyniających się do stopniowego niszczenia izolacji elektrycznej a w konsekwencji do zwarcia (wyładowania zupełnego).
Wyładowania niezupełne
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA