AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA
 
Filozofia firmy GIOVENZANAGIOVENZANA
INTERNATIONAL B.V.
urządzenia sterownicze
Firma
FILOZOFIA
Filozofia firmy Giovenzana oparta jest o podstawowe zasady handlu, dynamizm i ciągłe badanie potrzeb klientów w obszarze relacji człowiek-maszyna. Zasady te, dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi załogi, zapewniają ciągły wzrost i rozwój firmy.
HISTORIA
Ponad 50 lat doświadczeń na tym polu, ale tez w zarządzaniu firma, zaowocowało znajomością rynku, bardzo dobra pozycja rynkowa, wysoka technologia produkcji i, przede wszystkim, solidna praca zespołowa.
PRODUKTY
Giovenzana jest czołowym wytwórca urządzeń na styku człowiek-maszyna takich jak:
  • elementy sterujące
  • elementy automatyki
  • wyposażenie dźwigów
  • konserwacja urządzeń
  • zarządzanie i sterowanie procesami
Założenia, projekt i wytwarzanie każdego produktu SĄ tak powiązane, by odpowiedzieć na potrzeby rynku.
JAKOŚĆ JAKO SPOSÓB NA ŻYCIE
Sukces rynkowy produktu nie jest przypadkiem lecz efektem połączonego wysiłku całej załogi pracującej w ramach struktury organizacyjne firmy, podporządkowanej systemowi jakości. Giovenzana posiada certyfikat jakości ISO 9001.
 
Firma
PRODUKCJA
Rozwiązania oferowane przez firmę Giovenzana SĄ wynikiem ściślej selekcji wymagań dla elektrycznych komponentów przemysłowych w połączeniu z ważnymi standardami międzynarodowymi. Obejmują trzy główne działy: automatyzacja, urządzenia dźwigowe i wyposażenie do nich.
AUTOMATYZACJA
Obejmuje łączniki Phoenix, rozłączniki Regolus do 100A, wyposażenie sterujące Pegasus, krańcówki i wyłączniki bezpieczeństwa, przyciski nożne i mikroprzełączniki.
URZĄDZENIA DŹWIGOWE
Wieloletnie ciągłe prace rozwojowe i postęp uczyniły firmę Giovenzana niekwestionowanym liderem na tym polu. Asortyment obejmuje kasety sterownicze, napędy rozłączające, skrzynki kontrolne.
WYPOSAŻENIE URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH
Obejmuje jedno- i dwurzędowe stacje sterownicze do 14 pozycji, do sterowania i bezpośredniego przełączania obwodów zasilania, przełączniki obrotowe, krańcówki obrotowe, pierścienie ślizgowe, klaksony, szyny prowadzące kable i szyny prądowe.
 
Certyfikaty
JAKOŚĆ
Giovenzana, lider na polu wyposażenia dla wind i urządzeń dźwigowych, osiągnął wysoka pozycje na rynku w zakresie automatyzacji i wyposażenia sterującego dla Przemyślu. Od wielu lat wszystkie działania rynkowe i produkcyjne są zintegrowane w obrębie systemu jakości UN EN ISO 9001. Certyfikat CSQ No. 9105 zaświadcza, ze produkty firmy Giovenzana spełniły założenia jakości już w 1995 roku. System jakości jest gwarancja dla klienta, ze wszystkie etapy produkcji objęte są ścisłą kontrola i odpowiadają ustaleniom producenta zarówno w sensie oczekiwań klienta jak również w sensie ważnych norm międzynarodowych, potwierdzonych certyfikatami przyznanymi produktom firmy Giovenzana.
ZGODNOŚĆ
Wszystkie produkty SĄ wytwarzane zgodnie z obowiązującymi zaleceniami Cee i wypełniają deklaracje zgodności.
CERTYFIKATY
Od wielu lat firma Giovenzana certyfikuje swoje wyroby w jednej z najbardziej znanych na świecie niezależnych instytucji certyfikujących - Underwriter Laboratories Inc. - w celu otrzymania znaku UL. Dzisiaj ilość niezależnych instytucji certyfikujących badających produkty firmy Giovenzana jest znacznie większa, co potwierdza osiągniecie wysokiego poziomu jakości.
 
Certyfikaty
WYTYCZNE CEE
Od 1 stycznia 1997 r. oznaczenie CE jest obowiązkowe dla wszystkich wyrobów elektrycznych, jest to regulowane przez dokumenty 72/23 CEE i 93/68 CEE.
ZNAK CE
Dyrektywy europejskie, w zgodzie z wszystkimi regulacjami narodowymi, ustalają minimalne wymagania bezpieczeństwa wszystkich produktów elektrycznych sprzedawanych w Unii Europejskiej. Zgodność z tymi wymaganiami jest potwierdzana przez producenta przez umieszczenie znaku CE na produkcie.
STANDARDY
Produkty firmy Giovenzana odpowiadają normom europejskim EN i amerykańskim UL. Regulacje te, takie jak np. EN 60024 w odniesieniu do wymagań bezpieczeństwa obwodów elektrycznych urządzeń przemysłowych, określają własności i ich osiąganie lub własności i używanie produktów.
STANDARD EUROPEJSKI EN
Regulacje te są rezultatem harmonizacji w krajach członkowskich CENELEC. Zastępują i eliminują istniejące regulacje krajowe, które mogą być niezgodne lub przestarzale. Normy europejskie EN nawiązują najczęściej do norm międzynarodowych IEC.
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA