AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA
 

Bezpieczne systemy mocowańO opatentowane bezpieczne (więzione) systemy mocowań w zgodności z aktualną Europejską Dyrektywą Maszynową (2006/42/WE) firma Satech uzupełniła ofertę o opatentowane bezpieczne (więzione) systemy mocowań.

 
 
Ekonomiczne i proste rozwiązania.
Skuteczne zabezpieczenie przed odpadnięciem mocowania (uwięzienie).
Zgodność z europejskimi normami dla więzionych elementów montażowych.
Szybki montaż.
 
WIĘZIONE MOCOWANIA DLA SYSTEMÓW
BASIC I STRONG
WIĘZIONE MOCOWANIE DLA SYSTEMU
GREENFAST
WIĘZIONE MOCOWANIE DLA SYSTEMÓW
MDF I BASIC
Bezpieczne (więzione) mocowanie przeznaczone do systemów Basic i Strong składa się z obejmy skręcanej na specjalną śrubę z odpowiednią nakrętką. Obejmę można przesuwać wzdłuż słupka, ale nie da się jej zdjąć. W tym przypadku całkowite zdemontowanie systemu mocującego (czyli jego uwięzienie) jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej śruby z nakrętką zaciskającą połączenie dolne między panelami oraz przeprojektowanego zacisku górnego, który pozostaje na swoim miejscu nawet po zdemontowaniu panelu. Satech jest posiadaczem patentu pozwalającego na proste i niedrogie „uwięzienie” elementów łączących (śrub i nakrętek) podczas zdejmowania panelu ze słupka.
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA