AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA
 
KEL - ramy przeprowadzające

Przepusty kablowe

- KEL - ramy przeprowadzające
  nowoczesność - jakość - perfekcja
przepusty kablowe
lepsze upakowanie
szafy sterownicze
szafy rozdzielcze
pojazdy
instalacje
maszyny
elektro
...
Listwa wprowadzająca KEL składa się z otwieranej, dwuczęściowej ramy, w której umieszczone są moduły uszczelniające. Największą zaletą tego rodzaju przepustów kablowych jest ich podzielność, która umożliwia podłączenie do szaf wcześniej prefabrykowanych kabli i przewodów (np. z odpowiednimi końcówkami). Ma to szczególne znaczenie przy przemysłowych urządzeniach pomiarowych, sieciach komputerowych lub systemach typu BUS.
przepusty kablowe
perfekcyjna, prosta
i ekonomiczna instalacja
przepusty kablowe
wiele kabli o różnych średnicach wprowadzonych
w moduły uszczelniające listwy wprowadzającej
System KEL posiada dwa typy ramy. Podwójny rząd modułów uszczelnia- jących pozwala na instalację wielu przewodów na małej powierzchni. Moduł uszczelniający jest elastyczną sześcienną kostką z nacięciem, które umożliwia wprowadzenie kabla lub przewodu o dowolnej średnicy. Dodatkową możliwość dopasowania dają dwa rozmiary modułów uszczelniających: mały i duży.
Dzięki elastyczności moduły uszczelniające gwarantują szczelność instalacji (IP 54). Oprócz tego cała rama posiada niezależną uszczelkę zewnętrzną, dzięki czemu przepust kablowy ściśle przylega do krawędzi otworu szafy.

WAŻNE: montaż okablowań przy użyciu elementów systemu KEL nie powoduje naruszenia gwarancji prefabrykowanych kabli i przewodów.

przepusty kablowe 1. Podzielny system

Dwa rozmiary modułów uszczelniających (duże / małe), dają możliwość wprowadzenia różnej ilości kabli i przewodów. Powierzchnia przepustu jest wykorzystana optymalnie.2. Szybki i łatwy montaż

Moduły uszczelniające wraz z przewodem są montowane na wcisk w ramie przepustu. Konstrukcja ramy i modułu daje gwarancję, że przewód lub kabel pozostanie w wymaganym położeniu i nie przesuwa się (zgodnie z normą DIN VDE 0619)
przepusty kablowetypowe wycięcie


typ 24


typ 16
3. Nowe sztance nie są potrzebne

Wymiary przepustów kablowych
(16,24) dopasowane są do standardowych wymiarów wycięć w blasze stosowanych przez producentów złączy przemysłowych (np. Harting, Willand). Dzięki temu przy montażu naszych przepustów kablowych nie trzeba zmieniać wielkości wycięcia.
przepusty kablowe 4. Pewność i szczelność połączenia

Zastosowanie systemu KEL daje możliwość wcześniejszego zdefiniowania położenia kabli w przepuście kablowym, co zapewnia przejrzystość instalacji i jej szczelność (IP 54).
UWAGA! montaż przy użyciu elementów systemu KEL nie powoduje naruszenia gwarancji prefabrykowanych kabli i przewodów.
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA